חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

consulting

לנהל עסק מבוקש ומרוויח

התוכנית המואצת לשיפור ביצועים
לבעלי עסקים וחברות

תוכנית מדוייקת ומסודרת בדיוק לעסק שלך

הקוד לתמחור נכון

נפצח את הקוד לתמחור נכון, נרכיב מחירון ייחודי רק לעסק שלך ונבטיח שכל שקל יכסה מרכיב הוצאה ועוד יישאר סכום פנוי כ"רווח תפעולי"

בניית תכנית העבודה

נגדיר משימות ויעדים לתוך תכנית עבודה, משם אפשר להספיק הכל ולנשום לרווחה

ניהול נכון של ההוצאות בעסק

נבריא את תזרים ההוצאות בכך שנפחית משמעותית הוצאות לא חיוניות ונקבע נהלים למועדי תשלום ההוצאות, שיהיו מבוססים על תנועת ההכנסות

שדרוג המוצרים והשירותים

נרענן את "סל המוצרים/שירותים" בעסק שלך ונפרוץ לסוגי לקוחות חדשים שתמיד רק חלמת להגיע אליהם

הטמעת שיטות עבודה ונהלים

נבסס הרגלים של יעילות ואפקטיביות. כדי שתהנה מהר וטוב יותר מהתוצאות הרצויות

תכנון מסגרת האשראי

נבטיח עמידה במסגרות האשראי ועמידות פיננסית איתנה מול הבנק

ניהול נכון של הזמן

נארגן את עומס המשימות לשיטת ניהול זמן יעילה ואפקטיבית

ייעוץ

אדאג לך שתדע כל מה שצריך ואיך שצריך לעשות כדי לנהל ולקיים עסק דינמי ורווחי

נגן וידאו

15 שבועות ממוקדים לשדרוג העסק למבוקש, חדשני ומניב רווחים

השאר פרטים ואחזור אליך בהקדם

רוצה לנהל עסק מבוקש ומרוויח

מה אני מביאה איתי לעבודה המשותפת שלנו

30 שנות הכרות עם מגוון גדול של עסקים במשק הישראלי

מפתחת "הקוד לתמחור נכון"

מחויבות מלאה לתוצאות ועמידה ביעדים

מתן כלים ומיומנויות ליישום מהיר ואפקטיבי

צפו בדוגמאות לסרטוני הדרכה

תוך כדי הקריאה
ודאי עלו אצלך גם השאלות האלו:

תהליך בלווי עם יועץ עסקי הוא תהליך ייעוץ בו מומחה או צוות מומחים ניתן לעסוק בניתוח ופתרון בעיות עסקיות ולסייע בהגשת פתרונות לשיפור הביצועים והתוצאות בעסק.
כאשר לקוח משתמש בשירותי יועץ עסקי, ישנן מספר דברים שהוא צריך לדרוש מהתהליך כדי להבטיח שהם יתממשו בצורה הטובה ביותר:

ניתוח והבנה: הלקוח צריך לדרוש שהיועץ יבצע ניתוח עמוק ומקיף של המציאות העסקית של החברה, כולל תהליכים, מבנה ארגוני, נתונים פיננסיים ותחומי פעילות שונים.

ייעוץ אובייקטיבי: הלקוח צריך לדרוש שהיועץ יספק תחזיות והמלצות אובייקטיביות ולא תלויות, כך שהפתרונות יתבססו על נתונים ועל תהליכי חשיבה ברורים.

תכנון והקפדה על מגבלות זמן: הלקוח צריך להבטיח כי התהליך יתבצע בצורה תכנונית – תכנית עבודה , ויכול להגיע לפתרונות מהירים ויעילים במהלך הזמן הנכון.

שיתוף פעולה: הלקוח צריך לדרוש שהיועץ ישתף אותו בתהליכים ובהחלטות, ויעדיף שיתופם של עובדים בחברה כדי להבטיח יעילות והכרה מול האתגרים.

יכולת ביצוע: הלקוח צריך להבטיח שהיועץ יכול לתרום למערך ידע רחב ולכישורים ייחודיים שיובילו לפתרון הבעיה ולשיפור הביצועים.

רמת ניסיון: הלקוח צריך לוודא שהיועץ מביא איתו שנות ניסיון ויש לו הבנה מעמיקה בענייני עסקים וניהול.

שיפור תהליכים: הלקוח יכול לדרוש שהיועץ יספק שיטות עבודה וכלים לשיפור תהליכים ולהגברת היעילות של העסק.

מעקב והערכה: הלקוח צריך להבטיח כי היועץ יספק מעקב וכלים למדידת התוצאות של הפתרונות שהוצעו ולהערכה תקופתית של ההשפעה על העסק.

יחסי עבודה: הלקוח צריך לדרוש מהיועץ להתנהג באופן מקצועי ואמין, עם כיוונון  להצלחה של הפרויקט ועמידה בציפיות המוצגות.

מקוד הבקשה של הלקוח מהתהליך יכול להשתנות בהתאם לצרכיו ומטרותיו העסקיות המיוחדות, ועל פי המציאות המדויקת של החברה והבעיה שאליה התהליך מתמודד.

תהליך לווי עסקי הוא תהליך שבו מומחה או צוות מומחים (יועץ עסקי) מסייעים לבעל העסק בהבנה ובשיפור הפעולות והתהליכים בעסק, על מנת להגיע לתוצאות טובות יותר ולקדם את העסק להצלחה.
בעל העסק יכול לצפות לתפקידים הבאים מהתהליך לווי עסקי:

ניתוח עסקי: המומחה מבצע ניתוח מעמיק של פעולות העסק, מבנה הארגוני וניהול התהליכים, על מנת לזהות את נקודות החולשה והחזקה של העסק.

תכנון אסטרטגי: המומחה יעזור לבעל העסק לקבוע מטרות אסטרטגיות ולפתח תכנית פעולה להשגתן, תוך שימת דגש על ניצול מערך הידע והניסיון של העסק.

הקניית כלים וכישורים: המומחה יסייע בזיהוי ורכישת כלים וכישורים נדרשים לשיפור ולהצלחה של העסק, כגון תכניות ניהול, יכולות טכנולוגיות וכדומה.

ניהול פרויקטים: במידת הצורך, המומחה יוכל לנהל את הפעולות הדרושות להטמעת פתרונות ושיפורים בעסק, כולל מעקב והערכה שוטפים.

יישום שיפורים: המומחה יסייע בהטמעת השיפורים והפתרונות המוצעים, בהתאם לתכנית הפעולה שפותחה כחלק מהתהליך.

עזרה בגידול: המומחה יכול לסייע בגידול העסק על ידי זיהוי הזדמנויות חדשות ותחומי פיתוח.

מעקב והערכה: המומחה יוכל לעזור במעקב אחר התוצאות ולהעריך את ההשפעה של השיפורים והפתרונות שיושגו.

הכוונה ארגונית: המומחה יכול לסייע בהכוונה הארגונית ובתהליכי ההחלטה, ולסייע בפתרון בעיות ואתגרים נוספים שעלולים להיות לפני בעל העסק.

בעל העסק יכול לצפות מהמומחה לעזור לו להבין עמוק יותר את העסק שלו, לזהות את האתגרים וההזדמנויות, ולספק לו את הכלים והתמיכה הנדרשת כדי להצליח ולצמוח.

תהליך יעוץ עסקי יכול להיות יקר (דורש השקעה של סעיף תקציבי חריג) מכמה סיבות:

יעוץ מומחה: בעל העסק פונה למומחים בתחום, שהם בעלי ידע מתקדם וניסיון בניתוח עסקי, תכנון אסטרטגי, ויישום שיפורים. המומחים המיומנים נדרשים לעמוד בדרישות מקצועיות וכלליות, וההשקעה בטיפול מקצועי יכולה לגרום לתהליך להיות יקר, במובן של הקצעה תקציבית מעבר לסעיפי ההוצאות השוטפים.

זמן ומשאבים: תהליך הייעוץ עסקי דורש זמן ומשאבים מהבעלים ומהעובדים בעסק, בכדי לתמוך במתן המידע הדרוש, להשתתף בפגישות ובדיונים, וליישם את השיפורים המוצעים. יעוץ איכותי ומקצועי יכול לקחת זמן רב ולדרוש משאבים גבוהים.

פתרונות מותאמים אישית: תהליך יעוץ עסקי מתאים את הפתרונות וההמלצות לצרכי העסק הספציפיים. ככל שהעסק יותאם בצורה יותר מדויקת, יכול להיות נדרש התמודדות עם אתגרים מורכבים ופתרונות מיוחדים, וזה יכול להביא להוצאות גבוהות יותר.

ערך מוסף: על מנת שתהליך הייעוץ יספק תוצאות עם ערך מוסף לעסק, יכול להיות שתידרש מעורבות גבוהה של היועץ, במיוחד במהלך יישום השיפורים וההמלצות. תהליך זה יכול להיות יקר יותר עבור עסקים עם דרישות מיוחדות ושטח פעולה רחב.

עלויות תחזוקה: בעל העסק יכול לצפות לעלויות תחזוקה כדי להקל עליו ליישם את השיפורים המוצעים ולשמור על הרמות גבוהות של ביצועים. תחזוקה מקצועית והמשך שירות עשויים להתרחש בעלות גבוהה יחסית.

בסיכום, תהליך יעוץ עסקי יקר בדרך כלל בשל צורך לעמוד בדרישות גבוהות של ידע, מומחיות, ומעורבות מקצועית, וכן בגלל הזמן והמשאבים הנדרשים כדי לתמוך בתהליך וליישם את השיפורים בעסק.
אולם, השקעה זו יכולה להיות משתלמת ולהביא לתוצאות מרשימות ולקידום העסק לשלב חדש של הצלחה.

בעת שיתוף פעולה עם יועץ עסקי, תכנון ויישום התהליך יכול לדרוש ממך השקעה ופעילות מסוימת. ההשקעה הזו עשויה להיות משתנה ולהשתנות בהתאם לטווח הזמן ולמידת ההשפעה של התהליך על העסק.

הנה כמה נקודות שיכולות להעיד על העבודה שזה דורש ממך:

מסירת מידע: יתכן ותצטרך לספק ליועץ מידע ונתונים על העסק, כולל פירוט על תהליכי העבודה, נתונים פיננסיים, מבנה ארגוני וכדומה. ככל שהמידע יהיה די מדויק ומפורט, כך יועץ יכול לסייע לך בצורה מיטבית.

מעורבות בתהליך: עליך להשתתף בפגישות ובדיונים עם היועץ ולקבל החלטות על תהליכי השיפורים וההטמעה שלהם בעסק. זה עשוי לדרוש ממך זמן והתמקדות בתהליך.

יישום המלצות: אחרי שהמלצות היועץ ניתנו, עליך להקפיד על יישומן בפועל ולמעקב אחר ההתקדמות ביישום. כמו כן, עליך לקבל שינויים בתהליכי העבודה והמגבלות הנדרשים ליישום המלצות היועץ.

זמן ומשאבים: אם ייעוץ עסקי דורש יישומים מורכבים והקפדה על השקעה מול תהליכי השיפורים, ייתכן ויהיה צורך בשינויים במבנה הארגוני, ובחלוקה מחדש של תחומי אחריות והתנהלות  יעילה. יתכן ויהיה עליך לארגן מערך עובדים שלם וליישם תהליכים חדשים.

התמדה ומתן פידבק: השתתפותך הפעילה והתמדה ביישום המלצות היועץ חשובה כדי להבטיח הצלחה. ייתכן ותצטרך להתאים ולהתארגן על השינויים  שעליך לבצע.

כפי שציינתי לפני, ככל שיעלה צורך לעמוד בדרישות מיוחדות וליישם תהליכים רבים ומורכבים, עלול לדרוש ממך תגבור של משאבי זמן וכסף. אולם, ערך ההשקעה יכול להיות משתלם ולהביא לשיפור משמעותי בביצועי העסק ולקידום נוסף להצלחה ולגידול.

מועדון בעלי העסקים, לניהול מניב רווחים

ניתן למצוא אותי גם ברשתות החברתיות

יש לך שאלה או אתגר קשה לפיצוח, בנוגע לעסק שלך?
קבל ממני, במתנה, 30 דק' של פגישת ייעוץ והכוונה.
בדיוק לעסק שלך

יגורי